5/5 - (1 امتیاز)

تولید انواع داربست مدولار


داربست چکشی  این نوع داربست از یک سری المان های عمودی که به (پایه داربست ) معروف می باشد و یک سری المان های افقی که به (مهار داربست) معروف میباشد تشکیل شده است.

مهار ها در اندازه های 0/5 متر ، 1 متر ، 1/5 متر ، 2 متر ، 2/5 متر ، و 3 متر تولید می شوند.پایه ها به وسیاه مغزی و پین قابلیت اتصال به یکدیگر در جهت عمود را دارا می باشند. ولی مهارها با اندازه های ثابت تولید شده توسط کارخانه فیدار فولاد ، پایه ها را به یکدیگر متصل می کنند. با توجه به نیروی وارده می بایست اندازه مهارها و فواصل آنها با یکدیگر در جهت عمود را محاسبه نمود. بر روی این داربست ها نیز سرجک های قابل تنظیم نیز در قسمت تحتانی داربست ها به جای کفشک استفاده نمود.

داربست چکشی مدولار

مزیت داربست چکشی

مزیت این نوع داربست به دلیل چیدمان های متنوع آن ، استفاده در سطوح شیبدار و همچنین داربست بندی نما می باشد. این داربست به راحتی با ضربه به دو سر مهار ، بسته و با ضربه زدن در جهت معکوس آن ، باز میشود و نیازی به نیروی متخصص ندارد.

بزرگترین تولید کننده داربست چکشی

شرکت فنی مهندسی فیدار فولاد بعنوان بزرگترین تولید کننده داربست چکشی در کشور با بهترین کیفیت آماده همکاری با شرکت ها و پروژه های بزرگ عمرانی کشور می باشد.