معرفی شرکت


شرکت فنی مهندسی فیدار فولاد با هدف مشاوره، طراحی و تولید کلیه تجهیزات قالب بندی بتن در سال 1382 فعالیت خود را آغاز نموده و توانست با تکیه بر دانش و تجربه علمی و عملی اعم از خاص و استاندارد، گام های بلندی در ارتقاء کیفی و کمی تولیدات خود بردارد این مجموعه دارای 2 کارخانه می باشد. کارخانه شماره 1 مخصوص تولید انواع قالب های بتنی، داربستها و جکهای مدولار و ویژه واقع در شهرک آهن قم میباشد. این کارخانه دارای 4سالن مجزا با توان تولید روزانه 50 تن تجهیزات قالب بندی بتن است.

کارخانه شماره 2 ریخته گری مخصوص تولید قطعات جانبی و اتصالات قالب بندی بتن و تولید قطعات فولادی و قالب بندی بتن واقع در شهرک صنعتی شمس آباد ) کیلومتر 35 اتوبان تهران- قم ( دارای 2 سالن با توان تولید روزانه 50 تن محصول می باشد.

مدیریت مجموعه ضمن تعهد و بهبود مستمر و پایبندی به تمام الزامات از جمله قانونی و اخلاقی، اطمینان کامل دارد که کلیه پرسنل شرکت به عنوان با ارزشترین سرمایه های این مجموعه وظیفه خود می دانند که با درک و شناخت کامل و به روزرسانی دانش و مهارت لازم، به انتظارات و خواسته های مشتریان جامه عمل بپوشانند.

آنچه مسلم است ماندگاری و موفقیت یک کارخانه تولیدی در گرو تولید محصولاتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی محصولاتی که عرضه آن تامین کننده منافع مشترک مصرف کننده و تولید کننده باشد. در این راستا تلاش نموده ایم تا با بکارگیری ماشین آلات  و تجهیزات پیشرفته و نیروی انسانی مجرب و متخصص، شرایط مطلوبی فراهم سازیم تا مشتریان به عنوان ارکان اصلی کارخانه رضایت و اطمینان کامل داشته باشند.

اکنون افتخار داریم که تلاش کنیم تا با عرضه محصولات با کیفیت برتر، قیمت مناسب تر و ارائه خدمات پس از فروش به موقع و مطمئن، به دنبال کسب رضایت بیش از پیش مشتریان باشیم.

خط مشی کیفی


شرکت فنی مهندسی فیدار فولاد به عنوان یکی از شرکت های معتبردر زمینه تولید تجهیزات قالب بندی بتن با ایجاد تفکر فرایندگرا در کلیه سطوح شرکت، در جهت برآورده ساختن الزامات قانونی و رعایت اصول فنی و کیفی و هم چنین سرلوحه قراردادن مشتری مداری از طریق تامین خواسته ها و رضایت و اعتماد مشتریان، خود را متعهد به اصول زیر میداند:

1- رعایت استانداردهای ملی و بین المللی و تلاش در جهت افزایش رضایت مشتریان.

2- توسعه منابع انسانی از طریق به کارگیری نیروی متخصص آموزش دیده و اثربخش.

3- ارتقاء تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده در کارخانه و گسترش استفاده از فناوری و استفاده بهینه از تجهیزات موجود.

4- استفاده از مواد اولیه با بهترین کیفیت و استانداردهای لازم.

5- بهبود مداوم سطح کیفی انجام کار جهت دسترسی به بازارهای جدید و بزرگتر.

6- فراهم نمودن محیط کار مناسب و صمیمی و ایجاد مشارکت بین همکاران در تصمیم گیریهای درون شرکتی.

7- فراهم نمودن شرایط همکاری و مشارکت با شرکتهای صاحب نام در داخل و خارج از کشور به منظور دستیابی به اصول بالا، این شرکت سیستم مدیریت کیفیت را منطبق با الگوی استاندارد ISO 9001 در کلیه سطوح به اجرا درآورده و به طور مداوم خود رانسبت به بهبود مستمر و اثر بخشی سیستم متعهد می داند. همچنین شرکت در ابتدای هر سال نسبت به تعیین اهداف کیفی در راستای این خط مشی اقدام نموده و با بازنگری از طریق پایش و اندازه گیری و تحلیل، میزان تحقق اهداف کیفی را بررسی می کند.

چشم اندار و اهداف


شرکت فنی مهندسی فیدار فولاد به عنوان یکی از معتبرترین و بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات قالب بندی بتن در نظر دارد با جهش به سوی آینده ای درخشان از طریق عملکرد فوق العاده و بروزرسانی محصولات و ازمایش مداوم کیفیت ، منطبق بر استانداردهای ملی و بین الملی و گسترش صادرات، در افق 1400 شرکتی باشد سرآمد در عرصه تولید تجهیزات قالب بندی بتن در کشور و خاورمیانه با تاکید بر حفظ منابع سهامداران و مشتریان.

همچنین این شرکت در نظر دارد تا سال 1400 نسبت به راه اندازی کارخانه سوم خود در زمینه تولید سازه های فلزی سنگین و سبک اقدام نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)