bg_image
درباره ما

تولید کننده سیستم های قالب بندی بتن

img

بیش از دو دهه سابقه فعالیت در صنعت قالب بتن

شرکت فنی مهندسی فیدار فولاد با هدف مشاوره، طراحی و تولید کلیه تجهیزات قالب بندی بتن در سال 1382 فعالیت خود را آغاز نموده و توانست با تکیه بر دانش و تجربه علمی و عملی اعم از خاص و استاندارد، گام های بلندی در ارتقاء کیفی و کمی تولیدات خود بردارد .

مدیریت مجموعه ضمن تعهد و بهبود مستمر و پایبندی به تمام الزامات از جمله قانونی و اخلاقی، اطمینان کامل دارد که کلیه پرسنل شرکت به عنوان با ارز شترین سرمایه های این مجموعه وظیفه خود می دانند که با درک و شناخت کامل و به روزرسانی دانش و مهارت لازم، به انتظارات و خواسته های مشتریان جامه عمل بپوشانند.

آنچه مسلم است ماندگاری و موفقیت یک کارخانه تولیدی در گرو تولید محصولاتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی محصولاتی که عرضه آن تامین کننده منافع مشترک مصرف کننده و تولید کننده باشد. در این راستا تاش نموده ایم تا با بکارگیری ماشین آلات پیشرفته و نیروی انسانی مجرب و متخصص، شرایط مطلوبی فراهم سازیم تا مشتریان به عنوان ارکان اصلی کارخانه رضایت و اطمینان کامل داشته باشند. اکنون افتخار داریم که تاش کنیم تا با عرضه محصولات با کیفیت برتر، قیمت مناسب تر و ارائه خدمات پس از فروش به موقع و مطمئن، به دنبال کسب رضایت بیش از پیش مشتریان باشیم.

image
image
image
مشاوره ، طراحی و تولید

سیستم های قالب بندی بتن

کارخانه شماره 1 مخصوص تولید انواع قالب های بتنی، داربست ها و جک ها و محصولات ویژه واقع در شهرک آهن قم می باشد. این کارخانه دارای 4سالن مجزا با توان تولید روزانه 50 تن تجهیزات قال ببندی بتن است.

کارخانه شماره 2 ریخته گری مخصوص تولید قطعات جانبی و اتصالات قالب بندی بتن و تولید قطعات فولادی و قالب بندی بتن واقع در شهرک صنعتی شمس آباد ( کیلومتر 35 اتوبان تهران- قم ) دارای 2 سالن با توان تولید روزانه 50 تن محصول می باشد.

about

20+ سال سابقه تولیدی

شرکت ما

برترین شرکت خدماتی

image

چشم انداز و اهداف ما

شرکت فنی مهندسی فیدار فولاد به عنوان یکی از معتبرترین و بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات قالب بندی بتن در نظر دارد با جهش به سوی آیند های درخشان از طریق عملکرد فوق العاده و به روزرسانی محصولات و افزایش مداوم کیفیت، منطبق بر استانداردهای ملی و بی نالمللی و گسترش صادرات، در افق 1400 شرکتی باشد سرآمد در عرصه تولید تجهیزات قالب بندی بتن در کشور و خاورمیانه با تاکید بر حفظ منابع سهامداران و مشتریان.

خط مشی کیفی

شرکت فنی مهندسی فیدار فولاد به عنوان یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید تجهیزات قالب بندی بتن با ایجاد تفکر فرایندگرا در کلیه سطوح شرکت، در جهت برآورده ساختن الزامات قانونی و رعایت اصول فنی و کیفی و هم چنین سرلوحه قراردادن مشتری مداری از طریق تامین خواسته ها و رضایت و اعتماد مشتریان، خود را متعهد به اصول زیر میداند.

  • رعایت استانداردهای ملی و بی نالمللی و تلاش در جهت افزایش .
  • توسعه منابع انسانی از طریق به کارگیری نیروی متخصص .
  • ارتقاء تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده در کارخانه و گسترش استفاده از فناوری و استفاده بهینه از تجهیزات موجود.
  • استفاده از مواد اولیه با بهترین کیفیت و استانداردهای لازم.
  • بهبود مداوم سطح کیفی انجام کار جهت دسترسی به بازارهای جدید و بزرگتر .
  • فراهم نمودن محیط کار مناسب و صمیمی و ایجاد مشارکت بین همکاران در تصمیم گیریهای درون شرکتی.
  • فراهم نمودن شرایط همکاری و مشارکت با شرک تهای صاحب نام در داخل و خارج از کشور .

هدف ما

به منظور دستیابی به اصول مربوطه ، این شرکت سیستم مدیریت کیفیت را منطبق با الگوی استاندارد ISO 9001 در کلیه سطوح به اجرا درآورده و به طور مداوم خود رانسبت به بهبود مستمر و اثر بخشی سیستم متعهد می داند. همچنین شرکت در ابتدای هر سال نسبت به تعیین اهداف کیفی در راستای این خط مشی اقدام نموده و با بازنگری از طریق پایش و اندازه گیری و تحلیل، میزان تحقق اهداف کیفی را بررسی می کند.

image
چرا فیدار فولاد؟

خرید با مناسب ترین قیمت

همواره تلاش ما بر این بوده است تا بتوانیم محصولاتی با کیفیت و قیمت معقولانه به مشتریان عزیز ارائه کنیم و البته بر این اصل معتقدیم که در ازای قیمت پایین نباید کیفیت را فدای آن نماییم .

چرا فیدار فولاد؟

دانش و مقرن به صرفه

تیم فنی و مهندسی فیدار فولاد متشکل از بهترین های قالب بتن کشور همواره در تلاش است بهترین راهکار جهت قالب بندی صحیح را به شما مشتریان گرامی ارائه نماید .

چرا شرکت کریوت

چرا فیدار فولاد؟

فیدار فولاد با برقراری روش های مختلف همواره سعی می کند به سریع ترین روش ممکن پاسخگوی نیازهای مشتریان گرامی باشد . استفاده از روش های مدرن نیز همواره در دستور کار این مجموعه قرار دارد .

چرا شرکت کریوت

چرا فیدار فولاد؟

بعد از فروش ، تجربه ما به کمک شما می آید و تیم خدمات پس از فروش این مجموعه همواره در کنار شما عزیزان تا انتهای پروژه قرار می گیرد .

چرا فیدار فولاد؟

تجربیات بسیار بالا

شرکت خلاق و منعطف فیدار فولاد همواره توانسته است خاص ترین سیستم های قالب بندی را مطابق با نقشه های ارسالی مشتریان طراحی و تولید نماید و با بهینه ترین روش به شما مشتریان گرامی ارائه دهد .

تماس با ما