بررسی و معرفی انواع قالب فلزی بتن

 

برای تهیه انواع قالب فلزی بتن از تجهیزات مختلفی استفاده می شود. هر کدام از آنها به طور قابل ملاحظه ای در کیفیت نهایی محصول موثر هستند. برای خرید و سفارش انواع قالب فلزی بتن با نازلترین قیمت و البته به صورت عمده می توانید هم اکنون با شرکت تولیدی فیدار فولاد در ارتباط باشید. ارائه محصولات با کیفیت برای کسب رضایت شما از اهداف اصلی تولید شرکت فیدار فولاد است.

تصویر 1

انواع قالب فلزی بتن: قالب فلزی سقف بتنی

در این بخش از مقاله سعی داریم اطلاعات مفیدی در مورد انواع قالب فلزی بتن و تجهیزات قالب فلزی بتنی در اختیار شما قرار دهیم. در بخش های بعدی علاوه بر معرفی قالب فلزی بتنی به کاربردهای این محصول نیز اشاره خواهیم کرد. لیست کاملی از این محصولات به همراه مشخصات منحصر به فرد هر کدام در صفحه اصلی وب سایت فیدار فولاد موجود است. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش اکنون می توانید با شماره های موجود در وب سایت با ما در تماس باشید.

یک قالب فلزی از تجهیزات مختلفی تشکیل شده است که هر کدام از آنها کارایی این محصول را ارتقا خواهند داد. در نظر داشته باشید تجهیزاتی که برای ساخت قالب فلزی بتنی به کار می رود نقش بسیار مهمی در ضخامت و استحکام محصول نهایی دارد، به همین دلیل قالب های فلزی که با لایه ای از بتن در ارتباط هستند در صورت درخواست، معمولا برای ساخت قالب فلزی از ورق های پلی استفاده می شود که وزن قالب را کاهش داده و نصب آن را آسان می کند. با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در مورد قالب فلزی بتن کسب کرده و اقدامات سفارش محصول را انجام دهید.

تصویر 2

قالب فلزی بتن پیچ و مهره

پیچ و مهره های به کار رفته در انواع قالب فلزی بتن جزو مهمترین تجهیزات این محصولات می باشد که اگر از استحکام کافی برخوردار نباشد می تواند به طور قابل ملاحظه ای کیفیت محصولات را تحت کنترل قرار دهد. به عبارت بهتر پیج و مهره از جمله مهمترین اتصالات قالب فلزی می باشد. برای خرید قالب فلزی بتن پیچ و مهره  می توانید از محصولات تولیدی شرکت فیدار فولاد بهره مند شوید. هدف ما رضایت شما است و ارائه خدمات بی عیب و نقص است. به همین دلیل سعی کرده ایم با ارائه محصولات با کیفیت همواره رضایت شما را کسب کنیم.

تصویر 3

قالب فلزی بتن تونل

قالب فلزی بتنی تونل از دیگر انواع قالب می باشد که معمولا از آنها به عنوان قالب سقف و دیوار یاد می شود. لازم به ذکر است که این نوع از قالب ها به مدت زمان بیشتری برای قالب برداری نیاز دارند و در صورتی که دیوار برشی باشد آرماتور بندی دیوار و سقف انجام می شود که اقدامات یاد شده به استقرار قالب در محل مورد نظر انجام می شود. در این روش بتن ریزی سقف و دیوار یکپارچه صورت می گیرد به همین دلیل سرعت اجرای آن نسبت به قالب های میزی بیشتر است.

تصویر 4

قالب فلزی تیرچه بتنی

کارخانه قالب فلزی بتن  قاب تیرچه از دیگر انواع قالب فلزی بتن می باشد که معمولا به صورت ناودانی تهیه می شود. معمولا سایزهای مختلف این محصول متناسب با درخواست مشتری به دست می آید. بیشترین کاربرد این محصولات در تاسیسات ساختمانی در ساخت سقف ساختمان ها است. قیمت این محصولات نیز با توجه به وزن و سایز آنها متغیر است. شرکت فیدار با بهره مندی از تجهیزات استاندارد، انواع قالب فلزی بتن را با کیفیت بالا تولید می کند و به همین دلیل توانسته است در رقابت های تولیدی انواع تجهیزات مورد نیاز برای تاسیسات ساختمانی همواره در اولویت انتخاب خریدار قرار گیرد. دلیل وجود کیفیت بالا در محصولات تولیدی شرکت فیدار فولاد علاوه بر تجهیزات استاندار وجود نیروهای متخصص است. برای دریافت اطلاعات کامل درمورد نصب قالب های مطرح شده نیز می توانید با ما همراه باشید. ما آماده همکاری با کلیه شرکت های پیمانکار هستیم و برای مقرون به صرفه بودن محصولات خریداری شده فرصت خرید عمده آنها نیز در دسترس خریدار است.

تصویر 5

قالب فلزی جدول بتنی

قالب فلزی جدول بتنی از دیگر انواع قالب می باشد که ورق استفاده شده در این قالب ها 5 میلیمتر می باشد. این قالب ها به دو صورت رو کشویی و البته روش پیچ و مهره تهیه می شود. تهیه آنها همچنین نیازمند دستگاه های تولید کننده جدول است. البته امکان ساخت این محصولات به صورت دستی نیز فراهم است، بهره مندی از روش های دستی، در زمان نبود برق می تواند مورد استفاده قرار گیرد. قیمت این نوع محصولات با توجه به اینکه یکی از مهمترین انواع قالب می باشد متناسب با وزن آن متغیر است. البته اگر در ساخت آن برخی از تجهیزات ویژه ای نیز استفاده شود، این امر نیز می تواند قیمت نهایی را تحت کنترل قرار دهد. از کاربردهای اصلی این قالب ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

•        جدا ساختن مسیرهای رفت و آمد

•        جدول کشی خیابان ها، فضاهای سبز

•        جدا ساختن مسیر به صورت ظاهری و نمادین

•        جدا ساختن فضای سبز از مسیر رفت و آمد

برای اطلاع دقیق از قیمت محصول و همچنین ثبت سفارش می توانید با شماره های موجود با شرکت تولیدی فیدار فولاد در ارتباط باشید.

انواع قالب فلزی بتن : کارخانه قالب فلزی بتن

کارخانه قالب فلزی بتن فیدار فولاد یکی از اصلی ترین کارخانه قالب فلزی بتنی است که توانسته با بهره مندی از تکنولوژی نو و البته افراد خبره در این زمینه محصولاتی با کیفیت بسیار مطلوب در اختیار خریداران قرار دهد. نیازهای موجود در صنعت و تاسیسات ساختمانی ارزیابی می شود و متناسب نیازهای موجود، محصولاتی با کیفیت و کاربردی تهیه می شود. شرکت تولیدی فیدار فولاد محصولات مختلف قالب فلزی بتن را با فرصت پخش عمده قالب فلزی بتن نیز در اختیار شما قرار داده است. بدون تردید زمانی که این محصول را بدون واسطه از شرکت تولید کننده و البته به صورت عمده خریداری کنید هزینه های بسیار مناسب و ارزان تری نصیب شما خواهد بود و علاوه بر آن می توانید به طور کامل از کیفیت محصول خریداری شده مطمئن باشید.

ابتدا سعی کنید با مراجعه به صفحه اصلی وب سایت ما اطلاعات کامل را در مورد انواع قالب فلزی بتن کسب کنید و سپس با توجه به نیاز موجود و البته سقف بودجه مشخص شده برای این کار، می توانید در هر نقطه از کشور که حضور دارید آن را سفارش داده و در مکانی که هستید سفارش خود را دریافت کنید.

تصویر 6

انواع قالب فلزی بتن: تجهیزات قالب بندی فلزی بتن

برای ساخت انواع قالب فلزی بتن از تجهیزات قالب بندی فلزی بتن مختلفی استفاده می شود. از جمله مهمترین قسمت هایی که انواع قالب فلزی بتن را تشکیل می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تیرها: تیرها زیر تیرچه ها جا دارد. البته در بسیاری از قالب های فلزی به جای تیر از سولجرها استفاده می کنند که کارایی بهتری دارد.
  • شمع ها: تیرها و تیرچه ها در انواع قالب فلزی بتن بر روی شمع جا داده می شود. معمولا از شمع های فلزی استفاده می شود اگر از تیرهای قوی در ساخت قالب مد نظر استفاده شده است در این صورت معمولا نیاز استفاده از شمع کاهش می یابد.
  • تیرچه: نقش تیرچه ها به عنوان تکیه گاه است و زیر عرضه قالب قرار می گیرد. لوله های داربستی به طول 5 سانتی متر معمولا تیرچه ها را تشکیل می دهد.
  • عرضه قالب: عرضه قالب که برای انواع قالب فلزی بتن استفاده می شود باید استحکام لازم را داشته باشد تا بتواند در برابر تنش های خمشی مقاومت لازم را داشته باشد.

 

 

قالب فلزی تیرچه بتنی, داربست مدولار قیمت, قیمت قالب فلزی بتن نو, نیوجرسی مفصلی 4 متری, انواع قالب فلزی بتن, خرید قالب فلزی بتن نو, قالب سرستون سیمانی, ساخت قالب های نیوجرسی, قالب فلزی ستون گرد, قالب بتنی نیوجرسی, انواع قالب های مدولار, قالب فلزی بتن کرج, قالب مدولار بتن, قالب مدولار ساختمان, قالب مدولار فلزی, داربست مدولار مثلث امگا, داربست مدولار چکشی چیست

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط