به عنوان یک فعال در زمینه راه سازی باید با مفصل نیوجرسی آشنایی داشته باشید. در ادامه می توانید بیشتر درباره مفصل نیوجرسی بخوانید .

چیزهایی که باید درباره مفصل نیوجرسی بدانید

معمولا مفصل نیوجرسی برای جدا کردن لاین های چپ و راست اتوبان ها و آزاد راه ها به کار گرفته می شود. از این محصول برای کم کردن تلفات جاده ای استفاده می شود. در این مقاله ما شما را با این محصول و انواع آن بیشتر آشنا می کنیم.

تصویر 1

نحوه استفاده از مفصل  نیوجرسی

قالب نیوجرسی مفصلی یا همان مانع بتنی در چندین مدل تولید می شود و به وسیله این مفصل به هم اتصال پیدا می کنند. کاربرد این محصول بیشتر هنگامی نمود پیدا می کند که خودروها به یکدیگر برخورد می کنند و این محصول از پرتاب شدن خودرو به سمت دیگر اتوبان جلوگیری می کند.

به خاطر خطرات زیادی که بالای گارد ریل ها در تصادفات ایجاد می کرد نیوجرسی مفصل دار جایگزین آن شد. ابتدا این محصول به صورت لولایی تولید می شد که به خاطر خطرات ایجاد شده به نیوجرسی بتنی مفصل دار تغییر شکل داد. در این مدل 2 قطعه مفصل به صورت نری و مادگی ساخته می شد و در یکدیگر قفل می شدند. این کار از ضربات ایجاد شده توسط خودروها هنگام تصادف کم می کرد و خودروها به سمت لاین دیگر پرتاب نمی شدند.

موارد کاربرد مفصل قالب نیوجرسی

از دیگر کاربردهای مفصل نیوجرسی این بود که از افتادن نور خودروهای مقابل در چشم راننده ها در این لاین جلوگیری می کرد. زیرا این اتفاقات همیشه باعث ایجاد کاهش دید راننده ها و  تصادفات مرگبار در جاده های کشور می شد. همچنین از قالب مفصلی نیوجرسی در تفکیک محوطه پارکینگ و محوطه صنعتی از یکدیگر، تفکیک ایستگاه اتوبوس و تاکسی از هم، مشخص کردن باغات و محدوده های ویلایی و همچنین پمپ بنزین ها و پایانه ها و ایستگاه ها را از هم تفکیک می نماید. استفاده از مفصل نیوجرسی به دلیل آسانی در نصب و راحتی در تعویض قطعات آسیب دیده باعث افزایش استفاده از  این محصول شده است. این نوع مفصل در انواع 4 متری و 6 متری تولید می شود. برای فضاهای بزرگتر مفصل نیوجرسی در متراژ 9 متری نیز تولید می شود.  پرکاربردترین آن نیوجرسی مفصلی 4 متری است.

تصویر 2

فروش مفصل نیوجرسی

این محصول با کیفیت بسیار بالا و با استفاده از مواد درجه یک و استفاده از فناوری پیشرفته در شرکت فیدار فولاد تولید می شود. قیمت مفصل نیوجرسی در این شرکت بسیار مناسب است و با توجه به قیمت ورق آهن و پروفیل در بازار تهران قیمت گذاری می شود. ما در این شرکت انواع قالب مفصلی نیوجرسی را در سایزهای مختلف تولید و به شما مشتریان محترم عرضه می کنیم. فرآیند تولید قالب نیوجرسی در این شرکت به صورت کاملا مکانیزه است و با قابلیت تحمل ضربات بالا و مقاومت کششی بسیار و طبق الزامات وزارت راه و شهرسازی و اداره ایمنی راه و حریم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تولید می شود.

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط