قیمت قالب بتن با توجه نوسانات بازار فولاد و ارز روزانه متغییر می باشد . شرکت فنی مهندسی فیدار فولاد بزرگترین تولید کننده قالب بتن در ایران می باشد. کیفیت و آلیاژ مورد استفاده برای ساخت قالب های فلزی بتن ( مدولار )  اهمیت بالایی در تایین قیمت قالب بتن دارد. بهترین نوع ورق برای ساخت قالب فلزی بتن ، ورق 3 میلیمتر با آلیاژ ST-37 فولاد مبارکه می باشد. تمام تولیدات فیدار فولاد از این نوع آلیاژ بوده و کیفیت برتر همیشه سرلوحه تولیدان ما می باشد.

ساخت قالب مدولار به گونه ای است که می توانید آن را در انواع مختلف مشاهده نمایید. توجه داشته باشید که قالب فلزی بتن را می توانید در انواع مختلف مشاهده نمایید و امکان خرید قالب در انواع اقسام طرح های مختلف وجود خواهد داشت. باید بدانید که انواع قالب های مدولار از نظر اندازه به انواع مختلف دسته بندی می شوند و به همین دلیل امکان خرید قالب به اندازه مورد نظر شما وجود خواهد داشت. قالب مدولار متناسب با نوع کاربری که دارند به انواع مختلف دسته بندی می شوند و به وسیله قالب مدولار می توانید ستون هایی در اندازه مختلف بسازید.

استعلام قیمت قالب

استعلام قیمت قالب

کارفرمایان و پیمان کاران محترم می توانند برای استعلام  مورد نیاز برای پروژه های خود از طریق واتساپ شرکت فیدار فولاد قیمت روزانه قالب و متعلقات قالب بندی را دریافت نمایند. همچنین جهت اطمینان از کیفیت محصولات و توان تولید شما می توانید قبل از خرید اقلام مورد نیاز،بازدید حضوری از کارخانه داشته باشید.

برآورد قیمت قالب بندی

شرکت فنی مهندسی فیدار فولاد با توجه به دارا بودن نیروی فنی متخصص این امکان را دارد تا برآورد قیمت قالب بندی پروژه ها  و ارائه بهترین روش قالب بندی در اسرع وقت را برای مشتریان گرامی انجام دهد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط