قیمت روزانه قالب بتن

قیمت روزانه قالب بتن ؛ امروزه با توجه به نوسانات بازار فولاد و ارز ،قیمت روزانه قالب بتن بصورت قابل استعلام می باشد.شرکت فنی مهندسی فیداربا توجه به نیاز بازار، قیمت قالب فلزی را بصورت روزانه در اختیار شما قرار خواهد داد. کلیه قالب های فلزی تولیدی این شرکت از فولاد با آلیاژ ST-37 فولاد مبارکه می باشد. ضخامت ورق پوسته قالب فلزی بتن 3 میلیمتر و تسمه ها 5 سانتیمتر می باشد. همچنین قالب تسمه 6 سانتیمتر نیز به سفارش قابل ساخت می باشد.استعلام روزانه قالب بتن از این جهت برای کارفرمایان حائز اهمیت می باشد که می توانند جهت پروژه های خود ، با توجه به نوسانات بازار تامین بودجه نمایند و هزینه ای پروژه را مورد بررسی قرار دهند.

وزن قالب بتن

وزن قالب های فلزی بتن با توجه به ابعاد و متریال مورد استفاده متغییر می باشد. شما میتوانید از لیست وزن قالب فلزی بتن ، وزن قالب های استاندارد را مورد بررسی قرار دهید.قالبفلزی استاندادرد معمولا در ابعاد 1 متری برای ثالب های مسطح و 1 و 1/5 متری برای قالب های کنج بیرونی و داخلی ساخته میشود. همچنین قالب فلزی بتن به طول 1/5 متر و 2 متر به سفارش قالب ساخت و تولید می باشد.

قیمت روزانه قالب فلزی بتن

در ساخت قالب فلزی بتن باید به این نکته دقت کرد که نوع آلیاژ مصرفی بسیار تاثیر گذار در کیفیت قالب می باشد. در بسیاری از کارگاه های کوچک تولید قالب بتن از ورق های درجه 2 و بعضا اسید شو شده استفاده می شود. این نوع ورق ها به دلیل کیفیت پایین و خشک بودن سطح قالب در هنگام بتن ریزی مشکل ایجاد خواهد کرد.

چسبندگی قالب به سطح بتن یکی از مواردی است که در قالب درجه و اسیدشو به وضوح می توان دید. بهترین نوع ورق مصرفی در تولید قالب فلزی بتن فولاد .با آلیاژ ST-37 فولاد مبارکه می باشد شما می توانیدقیمت روزانه قالب بتن از شرکت فیدار فولاد استعلام نمایید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط