قالب مدولار چیست ؟

قالب مدولار سیستمی متشکل از پانل های مسطح و اتصالات آن می باشد.اجرای این سیستم با توجه به ضریب تکراری که برای آن در نظر گرفته شده است. از این سیستم برای اجرای دیوار، فونداسیون ، ستون ، سقف و غیره استفاده می شود و قابل تکرار است.

مصارف قالب مدولار در کجا می باشد ؟

این سیستم بسیار انعطاف پذیر بوده و به راحتی در تمام جهات قابل گسترش بوده واستفاده های متنوعی در اجرای کلیه سازه های بتنی از قبیل : شالوده ، ستون ، دیوار ، تیر ، دال و ...دارد

قالب مدولار شامل چه اقلامی می باشد؟

سیستم قالب بندی مدولار شامل : قالب های تخت مدولار ، کنج های مدولار ، پشت بند ها (لوله ، سولجر و ...)، اتصالات ،( پین و گوه ، انواع گیره ، انواع واشر ، انواع بولت و مهره ) و شمع های حمایتی ( جک های دوبازویی ، جک های تلسکوپی و ...) می باشد.

عمر قالب فلزی مدولار چه مقدار می باشد؟

این سیستم در صورت نگهداری صحیح ( پرتاب نکردن اجزاء سیستم از ارتفاع ، روغن کاری سطح پانل ها و ....) می تواند بیش از 70 بار مورد استفاده قرار گیردکه می توان از آن بعنوان ابزار کار دائمی در ردیف ماشین آلات  عمرانی استفاده کرد.

شرکت فنی مهندسی فیدار فولاد این توانایی را داد که حتی پس از عدم کارایی قالب ها ، آنها را به قیمت کارشناسی خریداری نموده و پس از بازسازی کامل به عنوان قالب درجه 2 در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار دهد.


4/5 - (1 امتیاز)