قالب فلزی ستون گرد برای ساخت و اجرای ستون های بتنی دایره ای کاربرد دارند. قالب فلزی ستون گرد از 2 هلال 180 درجه با اندازه های مختلف تشکیل شده است.

قالب فلزی ستون گرد و راهنمای خرید آن

امروزه شاهد اجرای ستون های بتنی دوار در سازه های بتن آرمه هستیم که با استفاده از قالب فلزی ستون گرد اجرا می شوند. این قالب های فلزی از 2 نیم دایره 180 درجه ای ساخته شده اند که با استفاده از اتصالات مختلف به هم متصل می شوند. اگر قصد آشنایی با قالب ستون گرد و خرید این محصول را دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

قالب فلزی ستون گرد در صنعت ساختمان سازی

قالب فلزی ستون گرد و راهنمای خرید آن : امروزه قالب های فلزی جایگزین قالب های چوبی و آجری شده اند که دلیل آن دوام و طول عمر بسیار بالای این قالب ها می باشد. یکی از قالب های مورد استفاده در اجرای ستون بتنی دایره ای، قالب های فلزی ستون گرد و یکپارچه می باشد که از اتصال ورق قالب نورد شده به تسمه یا نبشی نورد شده تشکیل می شود.

قالب ستون گرد پس از اجرای ستون بتنی سطحی صاف و صیقلی و با کمترین درز ایجاد می کند که بدون هیچ گونه خلل و فرج خواهد بود. این قالب های فلزی ستون دارای اتصال افقی و عمودی هستند که برای قطرهای خاصی تهیه و ساخته شده اند. اتصال عمودی میان دو قالب نیم دایره قالب گرد فلزی با استفاده از گوه انجام خواهد شد و اتصال افقی میان قالب های نیم دایره به وسیله پیچ و مهره صورت می پذیرد.

قالب فلزی ستون گرد و راهنمای خرید آن

قالب ستون گرد پروژه هتل فرشته پاسارگاد تهران

مشخصات قالب ستون های گرد

قالب فلزی ستون گرد که برای ساخت ستون های دایره ای شکل کاربرد دارند در قطرهای مشخص و خاصی توسط کارخانه ها تولید و به بازار عرضه می شوند. قالب ستون گرد با قطرهای 30 تا 150 سانتیمتر و با طول های 100 تا 150 سانتیمتر طراحی و تولید شده اند که امکان استفاده برای قطرهای دیگر وجود نخواهد داشت. این قالب های فلزی گرد به صورت 2 سگمنت 180 درجه ای می باشند که به وسیله کلمس فولادی یا گوه در قسمت فوقانی و به وسیله پیچ و مهره در قسمت زیرین متصل خواهند شد تا مقطعی دایره ای را پدید آورند. از متعلقات این قالب های فلزی ستون گرد می توان به پنل، قید، گیره، اتصالات(کلمپ، گوه یا پین) و کنج های بیرونی اشاره کرد که در قالب بندی و اجرای قطعات مدولار مانند ستون دوار بتنی کاربرد دارند.

تولید و فروش فروش قالب ستون گرد

بسیاری از کارخانه ها در زمینه طراحی و ساخت قالب های فلزی مدولار از جمله قالب فلزی ستون گرد مشغول به فعالیت می باشند که محصولات خود را توسط نمایندگی های مجاز فروش در سطح کشور پخش می کنند.

اگر قصد اجرای ستون بتنی دایره ای را دارید، می توانید به نمایندگی های فروش قالب ستون گرد مراجعه کنید و انواع قالب های ستون گرد را با ابعاد مختلف و با کیفیت مناسب خریداری کنید. قیمت قالب ستون گرد با توجه به اندازه مقطع و جنس ورق متفاوت می باشد.

پخش عمده قالب فلزی بتن, فروش داربست مدولار, فروش قالب های فلزی بتن, مفصل قالب نیوجرسی, قالب فلزی بتن تولید, فروش قالب سرستون, ساخت قالب نیوجرسی, قالب ستون گرد, قالب نیوجرسی بتنی , ساخت قالب مدولار, قالب فلزی بتن کرج, قالب مدولار بتن ریزی, قالب های مدولار سقف, قالب های فلزی مدولار, داربست مدولار مثلثی, داربست مدولار چکشی, داربست مدولار قم

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط