قالب فلزی بتن سازه ای است که به شکل های مختلف از آن استفاده می شود. این قالب می تواند فلزی، چوبی و … باشد. اما به دلیل مقاومت و دوام بالاتر و نیز به صرفه بودن، قالب فلزی بتن مورد استفاده قرار می گیرد. تا وقتی که بتن به مقاومت کافی نرسیده باشد، استفاده از این قالب ها لازم می باشد. قالب های فلزی بتن از لحاظ دوام با هم متفاوت می باشند و دوام آن ها به کیفیت تولید و نوع مواد به کار رفته بستگی دارد. علاوه بر کیفیت و استحکام این قالب ها نوع نصب آن ها نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. قالب فلزی بتن کرج دارای بهترین کیفیت بوده و از دوام و استحکام بالایی برخوردار می باشد.

قالب فلزی بتن

شرکت مهندسی فیدار فولاد با تولید قالب های فلزی و دیگر محصولات با بهترین کیفیت و طبق استانداردهای جهانی به منافع مشتریان توجه داشته و جلب رضایت مشتری را وظیفه خود می داند. این مجموعه با تولید محصولات با کیفیت سهم بزرگی در تامین قالب فلزی بتن و دیگر تجهیزات ساختمانی در کشور دارد. این شرکت با بهره گیری از دانش و تجربه علمی و عملی کیفیت قالب های فلزی بتن را افزایش داده و با کیفیت ترین و با دوام ترین قالب ها را تولید می نماید. قالب فلزی بتن تهران با داشتن کیفیت و استحکام بالا، رضایت مصرف کنندگان را به دست آورده و شرکت فیدار فولاد با عرضه محصولات با کیفیت با قیمتی مناسب سعی در جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود دارد.

محل شکل شماره 1

مزایای استفاده از قالب فلزی بتن

اگر چه قالب های فلزی در مقایسه با قالب های چوبی قیمت بالاتری دارند ولی استفاده از آن ها از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشد، زیرا قالب فلزی بتن بر خلاف قالب چوبی ماندگاری بالاتری داشته و می توان در پروژه های دیگر نیز از آن استفاده نمود. برای کارهایی با متراژ بالا استفاده از قالب های فلزی بتن بسیار مناسب تر است زیرا جا به جایی و باز و بسته کردن آن ها بسیار راحت و آسان تر می باشد. بنابراین قالب بندی بتن و پس گیری بتن راحت تر انجام می شود. یکی از مهم ترین مزایای قالب های فلزی، مقاومت زیاد آن در برابر فشار و وزن بالا می باشد. در کارهای بزرگ و مرتفع این قالب ها باید بتوانند وزن زیادی را تحمل نمایند. یکی دیگر از مزایای استفاده از قالب های فلزی بتن سطح صاف و یک دست آن ها می باشد که قالب بندی بتن را آسان تر می نماید. با توجه به استفاده مجدد از قالب های فلزی بتن، این قالب ها دارای کارایی و بهره وری چند برابر می باشند.

محل شکل شماره 2

قیمت قالب فلزی بتن

قیمت قالب فلزی بتن به عواملی مانند متریال اولیه، دستمزد کارمندان و هزینه های جانبی وابسته می باشد. کارخانه های مختلف ممکن است قیمت های متفاوتی داشته باشند. یکی از دلایل تفاوت قیمت ها ممکن است مواد اولیه به کار رفته در ساخت قالب ها باشد. استفاده از فلزهای با کیفیت تر و مستحکم تر باعث می شود قیمت قالب های فلزی بالاتر باشد. یکی دیگر از دلایل تفاوت قیمت ها ممکن است تفاوت دستمزد کارگران باشد. نیروها و کارگران ماهر دستمزد بیشتری در مقایسه با کارگران معمولی دریافت می کنند. به کارگیری نیروهای ماهر باعث تولید محصول با کیفیت تر می شود. دلیل دیگر کنترل هزینه های جانبی می باشد. اگر شرکتی بتواند با استفاده از مواد اولیه مرغوب و نیروی کار ماهر، هزینه های اضافی را کنترل کرده یا محصول بیشتری تولید کند، می تواند قیمت محصول را پایین تر نگه دارد. تولید قالب با کیفیت با قیمت مناسب می تواند رضایت مشتری ها را جلب نماید. قیمت قالب فلزی بتن تهران با توجه به کیفیت و دوام بالای آن، بسیار مناسب می باشد. ما در مجموعه فیدار فولاد نهایت سعی خود را می کنیم تا قالب فلزی بتن را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار دهیم.

محل شکل شماره 3

اهمیت استفاده از قالب بتن های با کیفیت

استفاده از قالب های فلزی با کیفیت در ساختمان سازی بسیار حائز اهمیت می باشد. قالب های با کیفیت، یک دست و صاف باعث می شود ستون ها و دیواری صاف و زیبا داشته باشید. قالب های بی کیفیت کار شما را خراب کرده و روی نتیجه کارتان تاثیر منفی خواهند گذاشت. استفاده از قالب بتن موج دار در ستون سبب می شود ستون شما حالت پیچیدگی به خود بگیرد و نتوان دقیق شاقول کرد. اگر در دیوار از قالب بی کیفیت استفاده شود، امکان دارد روی دیوار موج دار شود. قالب فلزی بتن اگر با کیفیت باشد و از مواد مرغوب و به شکلی استاندارد ساخته شده باشد، طول عمر بسیار بالاتری نسبت به قالب های بی کیفیت خواهد داشت. با تهیه قالب فلزي بتن در كرج می توانید قالب فلزی را با بهترین کیفیت تهیه کرده و اطمینان داشته باشید در پایان کار نتیجه ای مطلوب و دلخواه خواهید گرفت.

محل شکل شماره 4

روش های قالب بندی بتن

با استفاده از قالب فلزی بتن می توانید قالب بندی را به روش های گوناگون انجام دهید. از این قالب ها در قالب بندی دیوار، ستون و … استفاده می شود. عمدتا برای قالب بندی دیوار در ابعاد بزرگ از قالب فلزی مدولار استفاده می کنند. این قالب ها به علت استحکام بالا، سرعت بخشیدن به کار و کاهش هزینه ها در قالب بندی فونداسیون نیز کاربرد دارند. در مورد ستون ها به دلیل پایه گرد آن ها، بهترین شیوه برای قالب بندی، به کار بردن قالب مدولار است. در نوع دیگری از قالب بندی که به آن قالب بندی تیر و دال گفته می شود، معمولا به شکل ترکیبی انجام می شود. در این نوع قالب بندی علاوه بر قالب فلزی بتن، از شیوه های دیگری نیز استفاده می کنند. در مجموع مناسب ترین شیوه برای قالب بندی در هر زمان و مکانی استفاده از قالب فلزی بتن می باشد.

محل شکل شماره 5

جوش co2 و تفاوت آن با جوش معمولی

قالب هایی که با جوش co2 جوشکاری شده اند، بسیار محکم بوده و در اثر ضربه و فشار جوش ان ها اصلا نمی شکند. عده ای از پیمانکاران از قالب بتن جوشی ناراضی هستند و دلیل آن را شکستن جوش آن عنوان می کنند. در حقیقت جوش co2 بسیار بهتر و محکم تر از جوش های معمولی با دستگاه های قدیمی می باشد. با استفاده از جوشکاری co2 مقدار شکنندگی جوش بسیار کمتر می باشد و پیمانکاران، قالب بتن لبه خم را بسیار بهتر از قالب هایی با جوش معمولی می دانند.

محل شکل شماره 6

کیفیت قالب های فلزی بتن

در ساخت قالب های فلزی بتن کیفیت فلز به کار رفته بسیار مهم بوده و روی کیفیت نهایی قالب های فلزی بسیار تاثیر گذار می باشد. شیوه ساخت و رعایت استاندارد ها و به کارگیری نیروهای کار ماهر نیز بر کیفیت محصول تاثیر گذاشته و باعث می شود قالب های با کیفیت تری تولید شود. یکی دیگر از موارد مهم که در کیفیت قالب فلزی بتن تاثیرگذار است، جوش قالب می باشد. قالب هایی که با جوشکاری معمولی جوش می شوند معمولا در مقابل ضربه آسیب پذیر بوده و می شکنند. پیمانکاران اغلب از قالب بتن لبه خم استفاده می نمایند. این قالب ها که جوشکاری آن ها از نوع c02 می باشد، مقاومت زیادی در برابر ضربه دارند و احتمال شکستن جوش آن ها بسیار ناچیز می باشد. قالب فلزی بتن تهران دارای بالاترین کیفیت و دوام بوده و طول عمر زیادی دارد. این قالب ها به وسیله افراد ماهر و با مرغوب ترین مواد تولید شده اند و با قیمتی مناسب در اختیار مشتری قرار می گیرند.

 

 

 

قالب فلزی جدول بتنی , داربست های مدولار, لیست قیمت قالب فلزی بتن, قالب نیوجرسی مفصلی, قالب فلزی بتن ریزی,قالب فلزی بتنی, قالب سرستون, قیمت قالب نیوجرسی, فروش قالب ستون گرد, فروش قالب نیوجرسی بتنی, خرید و فروش قالب مدولار, قالب فلزی بتن تهران, فروش قالب بتن مدولار, قالب مدولار دیوار, قیمت قالب فلزی مدولار, داربست مدولار مثلثی, داربست مدولار چکشی, داربست مدولار قم

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط