انواع قالب نیوجرسی بتنی در اندازه و سازهای مختلف تولید و روانه بازار می شود. شرکت فیدار فولاد انواع قالب نیوجرسی بتنی را به صورت اینترنتی به فروش می رساند.

فروش اینترنتی قالب نیوجرسی بتنی

 

قالب نیوجرسی بتنی یکی از انواع قالب ها می باشد که از آن جهت ساخت موانع بتنی استفاده می شود. این موانع برای هدایت وسایل نقلیه و در مسیر قرار دادن این وسایل مورد استفاده قرار می گیرد. لازم است بدانید انواع این قالب ها متعدد بوده که در شرکت فیلدر فولاد تولید شده و به فروش می رسد.

قالب نیوجرسی

قالب های نیوجرسی که یکی از انواع قالب ها جهت ساخت موانع بتنی می باشد برای اولین بار در سال ۱۹۵۰ میلادی توسط موسسه فناوری استیون در ایالت نیوجرسی برای چند خط کردن بزرگراه ها مورد استفاده قرار گرفت، که همین امر نیز موجب نام ‌گذاری این قالب ها شده است. توجه داشته باشید که قالب نیوجرسی بتنی که قطعات پیش ساخته می باشد قابل اتصال به یکدیگر هستند به طوری که در هنگام برخورد خودرو ها، این قالب همانند یک هدایتگر برگردان عمل می ‌کند و این امر موجب کم شدن خسارت ‌ها میشود. جالب است بدانید از این قالب ها برای چند خطه کردن جاده ها، جلوگیری از انتشار آتش سوزی در جنگل ها، حفاظ عابر پیاده و هدایتگر رودخانه استفاده می شود.

تصویر ۱

انواع قالب بتنی نیوجرسی

به طور کلی می توان گفت قالب های نیوجرسی از نظر ساخت و مواد اولیه که در آن به کار می رود به سه دسته قالب نیوجرسی بتنی و میلگرد، قالب بتن نیوجرسی و قالب نیوجرسی پلاستیکی تقسیم می شود. همچنین باید توجه داشته باشید که این قالب ها از نظر اتصال کام و زبان، اتصال مفصلی و بدون اتصال نیز به دسته های تقسیم می شود. باید بدانید که برای تولید قالب نیوجرسی بتنی علاوه بر این که از بتن استفاده می شود جهت افزایش استحکام بتن، از میلگرد نیز استفاده شده زیرا میلگرد در کنترل میزان فشار و کشش در بتن نقش قابل توجهی دارد که این امر موجب می شود صدمات ناشی از تصادفات از بین برود.

تصویر ۲

نحوه ساخت قالب نیوجرسی بتنی

در حال حاضر که فروش قالب نیوجرسی بتنی در انواع مختلف از طریق شرکت فیلدر فولاد انجام می گیرد افراد می توانند جهت تهیه این قالب ها به راحتی از طریق سایت فروش این شرکت اقدام نمایند. باید توجه داشته باشید که نحوه ساخت این قالب ها به گونه ای است که در ساخت آن از سیمان، آب، میلگرد، سنگدانه و افزودنی و مفصل استفاده می شود؛ که در اینجا یکی از مهمترین مواردی که در قیمت قالب تاثیر دارد، نوع مواد به کار رفته و متریال آن است. در شرکت فیلدر فولاد نقشه هایی که جهت ساخت این قالب ها به کار می رود بسیار دقیق بوده به طوری که توسط مهندسین زبردست طراحی می‌شود. همچنین در این شرکت از بهترین متریال های مرغوب استفاده شده که این امر موجب بالا رفتن کیفیت قالب‌ها شده و طول عمر آن افزایش پیدا می کند.

 

کارخانه قالب فلزی بتن, داربست های مدولار, قالب های فلزی بتن, نیوجرسی مفصل دار, قیمت قالب فلزی بتن ریزی, انواع قالب سرستون, ساخت قالب های نیوجرسی, قالب ستون گرد, قالب نیوجرسی بتنی, انواع قالب های مدولار, قالب فلزی بتن کرج, قالب مدولار بتن, قالب مدولار ساختمان, قالب مدولار فلزی, داربست مدولار مثلث امگا, داربست مدولار چکشی چیست

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط