سرستون قارچی تیپ a و b از انواع قالب سرستون بشمار می روند. امروزه انواع قالب سرستون با توجه به پروژه های گوناگون کاربردهای متفاوتی دارند.

سایت فروش اینترنتی انواع قالب سرستون

 

در برخی از کارهای عمرانی که سقف آنها از نمونه های مختلف دال تخت و تیر می باشد .به منظور افزایش مقدار باربری در قسمت بالای ستون ها و کاهش مقطع ستون ها،  سرستون طراحی شده و از انواع قالب سرستون استفاده می شود. معمولا این نوع ستون ها در پروژه های خاصی از قبیل منابع آب و پتروشیمی به کار گرفته می شوند که شرکت فیدار فولاد عرضه کننده بهترین قالب سرستون معرفی شده است.

انواع قالب سرستون

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و بنا به نوع پروژه و استفاده های متنوعی که از انواع قالب سرستون می شود شرکت فیدار فولاد سعی داشته نمونه های مختلفی از انواع قالب سرستون را به کاربران ارائه نماید که از جمله آنها:

_ سرستون قارچی در نمونه تیپ A نمونه ای از قالب سرستون های استاندارد به شمار می رود که متداول ترین نوع سرستون شناخته شده است. شرکت فیدار فولاد سرستون قارچی را با ابعاد، ارتفاع و اندازه های فوقانی مختلف تولید و عرضه می نماید.

_ سرستون قارچی در تیپ B نمونه ای از انواع قالب سرستون است که بر حسب طراحی سازه و نیاز پروژه در ابعادی مختلف اما هماهنگ با مربع پایه ها، مقاطع مستطیل و سازه مدولار ساخته می شود.

_ سرستون قارچی در تیپ C  نمونه ای از قالب های سرستون هستند که شکل های ناهمگونی دارند و در موارد مختلف به کار گرفته می شوند.

تصویر ۱

ساخت قالب سرستون

امروزه برای ستون هایی که مربع نیستند و قاچ های مستطیلی و شکل های زاویه دار همراه با ستون هایی با مقطع های غیر مدولار دارند، همچنین پایه های آنها  بیضی و یا مدور می باشد البته برای شکل های متقارن و سازه های منظم شرکت مشهور فیدار فولاد ساخت انواع قالب فلزی سرستون به صورت اشکال هندسی متنوع و ابعاد گوناگون را انجام داده و مورد استفاده قرار می دهد. قالب های سرستون فیدار فولاد در پروژه های مختلف با موفقیت مورد امتحان قرار گرفته اند.

تصویر ۲

 

کارخانه قالب فلزی بتن, داربست های مدولار, قالب های فلزی بتن, نیوجرسی مفصل دار, قیمت قالب فلزی بتن ریزی, انواع قالب سرستون, ساخت قالب های نیوجرسی, قالب ستون گرد, قالب نیوجرسی بتنی, انواع قالب های مدولار, قالب فلزی بتن کرج, قالب مدولار بتن, قالب مدولار ساختمان, قالب مدولار فلزی, داربست مدولار مثلث امگا, داربست مدولار چکشی چیست

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط