قالب های نیوجرسی در انواع مدل ها از لحاظ مصالح و اتصال ساخته می شوند. قالب های نیوجرسی برای هدایت مسیر خودرو و رودخانه و جلوگیری از سیل و آتش کاربرد دارند.

راهنمای خرید انواع قالب های نیوجرسی

 

موانع مسیر جاده ها و بزرگراه ها به صورت های مختلفی مشاهده می شوند. قالب های نیوجرسی به موانعی اطلاق می شود که به منظور هدایت خودروها در مسیر، هدایت رودخانه و سیل بند و یا جلوگیری از گسترش آتش استفاده می شوند. قالب نیوجرسی از لحاظ نوع و مصالح ساخت یا نوع اتصال به صورت های مختلفی طراحی و ساخته می شود. در واقع قالب ها در کارخانه مونتاژ شده و سپس به واحد تولید نیوجرسی فرستاده می شوند تا مراحل بتن ریزی انجام شود. به منظور آشنایی با قالب نیوجرسی و خرید آن تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با قالب های نیوجرسی

موانع بتنی که در جاده ها به منظور هدایت وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می گیرند با استفاده از قالب نیوجرسی ساخته می شوند. قطعات بتن پیش ساخته ای که به هم متصل می شوند تا در صورت برخورد کناره اتومبیل به لبه های کم شیب نیوجرسی، خودرو هدایت شود و میزان خسارت کاهش یابد. علت نامگذاری این موانع بتنی به نیوجرسی این است که در سال 1950 میلادی موسسه فناوری استیونز برای چند خطه کردن بزرگراه های ایالت نیوجرسی در آمریکا از قالب هایی استفاده کرد که به آنها از آن پس قالب نیوجرسی گفته شد. از قالب نیوجرسی علاوه بر موانع جاده به عنوان محافظ عابر پیاده، جلوگیری از گسترش آتش، هدایت رودخانه و سیل بند و موانع موقت و امنیتی استفاده می شود.

انواع قالب نیوجرسی

ساخت قالب های نیوجرسی توسط کارخانه تولید قالب از لحاظ نوع ساخت و مواد مصرفی به 3 صورت طراحی و تولید می شوند که عبارتند از:

  1. قالب بتن نیوجرسی
  2. قالب نیوجرسی پلاستیکی
  3. قالب نیوجرسی بتنی و میلگرد

قالب نیوجرسی از لحاظ نوع اتصال به 3 دسته مختلف تقسیم می شود که عبارتند از:

  1. قالب نیوجرسی با اتصال مفصلی
  2. قالب نیوجرسی با اتصال کام و زبانه
  3. قالب نیوجرسی بدون اتصال

این قالب های بتنی(نیوجرسی) شامل اجزا و متعلقات از قبیل بدنه قالب، شاسی، درپوش، پیچ و مهره، بلت و میان بلت می شوند. وزن تقریبی قالب نیوجرسی از حدود 975 کیلوگرم تا 1150 کیلوگرم متغیر می باشد.

(تصویر شماره 1)

فروش قالب نیوجرسی

ساخت قالب نیوجرسی با متریال مرغوب سبب افزایش کیفیت، مقاومت و طول عمر قالب نیوجرسی در برابر ضربه و شرایط جوی مختلف می شود. بنابراین قیمت قالب نیوجرسی با توجه به نوع مصالح ساخت و اتصالات آن تعیین می شود. قالب های نیوجرسی در  اندازه های 4 متری و 6 متری تولید و به بازار عرضه می شوند. این قالب ها باید مطابق با مشخصات فنی و نقشه وزارت راه و شهرسازی طراحی و تولید شوند. به منظور تهیه و خرید قالب نیوجرسی، می توانید از کارخانه های فعال در این زمینه کمک بگیرید.

 

 

 

قالب فلزی جدول بتنی , داربست های مدولار, لیست قیمت قالب فلزی بتن, قالب نیوجرسی مفصلی, قالب فلزی بتن ریزی,قالب فلزی بتنی, قالب سرستون, قیمت قالب نیوجرسی, فروش قالب ستون گرد, فروش قالب نیوجرسی بتنی, خرید و فروش قالب مدولار, قالب فلزی بتن تهران, فروش قالب بتن مدولار, قالب مدولار دیوار, قیمت قالب فلزی مدولار, داربست مدولار مثلثی, داربست مدولار چکشی, داربست مدولار قم

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط