قالب بتنی نیوجرسی یکی از معمولی ترین قالب های بتنی برای ساخت و ساز می باشد. شما می توانید بهترین قالب بتنی نیوجرسی را از شرکت فیدار فولاد تهیه کنید.

خرید قالب بتنی نیوجرسی از فیدار فولاد

بتن یکی از مهمترین مصالحی است که در ساخت و ساز به کار برده می شود. قالب بتنی نیوجرسی نیز نوعی از این قالب های بتنی است که در ساخت و ساز مسیرهای ترافیکی کنار جاده از آن استفاده می شود. این نوع از قالب ها دارای ویژگی های بسیاری هستند.

قالب بتنی نیوجرسی چیست؟

قالب های بتنی نیوجرسی نوعی از انواع قالب های بتنی است که برای شکل دادن به بتن در شکلی کاملا دقیق و مهندسی شده استفاده می شود. یکی از ویژگی های بسیار مهم این نوع قالب ها این است که به صورت کاملا مسطح و بدون درز هستند و برای سازه هایی که ظرافت و تمیزی کار اهمیت دارد، استفاده می شود.

از قالب نیوجرسی بتنی برای صنعت ساخت و ساز و راه  و ساختمان استفاده می شود. برای ساخت این گونه از قالب ها بهتر است که قالب ها با اندازه و سفارش مشتری در کارخانه آماده شوند. اما برخی از اوقات، به دلیل دور بودن مسافت کارخانه تا پروژه، معمولا قالب های نیوجرسی در همان محل پروژه آماده می شوند که البته این کار زیاد درست نیست زیرا در ساخت این قالب ها استانداردهای لازم مانند کارخانه رعایت نمی شود. این نوع قالب ها دارای خاصیت کششی بسیار بالایی هستند، یعنی مثلا در اثر برخورد ماشین به این قالب ها، صدمه ای به آنها وارد نشود و قابلیت نگه داشتن ماشین را نیز داشته باشند.

کاربردهای قالب های نیوجرسی بتنی

یکی از معمولی ترین و مهمترین کاربردهای استفاده از قالب بتنی نیوجرسی ، استفاده در بزرگراه ها برای جدا کردن مسیر و محافظت کردن از عابران برای جدا سازی مسیر آن ها از ماشین ها می باشد. این قالب ها باعث جلوگیری از انحراف ماشین ها به سمت دیگر جاده و یا دره می باشد.

در واقع این قالب های بتنی نیوجرسی در کاهش تلفات و تصادفات نقش بسیار مهمی دارند. نکته ای که در طراحی قالب های بتنی وجود دارد این است که قالب های بتنی نیوجرسی باید به صورت یک اندازه و یکپارچه ساخته شوند، زیرا عدم رعایت هر گونه استانداردی باعث می شود تا مشکلات و خسارت های جبران ناپذیری به عمل آید. اگر این قالب ها به صورت یکپارچه طراحی نشوند، باعث بیرون زدگی از جاده شده و همین امر باعث حواس پرتی راننده و بروز تصادفات می شود.

تصویر2

فروش قالب نیوجرسی بتنی

شرکت مهندسی فیدار فولاد یکی از تولید کنندگان انواع قالب بتنی نیوجرسی  است که این قالب ها زیر نظر کارشناسان این مجموعه تولید شده و دارای استانداردهای لازم می باشند. کیفیت قالب های تولیدی نیوجرسی در فیدار فولاد به گونه ای است که تحمل فشار و کشش بالایی دارند و با قیمت مناسب برای مشتریان ارائه می شوند. این قالب ها در اندازه های مختلف قابل تولید هستند و شما می توانید با خیالی راحت بهترین قالب های بتنی نیوجرسی را از مجموعه فیدار فولاد تهیه نمایید.

قالب فلزی بتن پیچ و مهره, قیمت داربست مدولار, فروش قالب فلزی بتن, فروش مفصل نیوجرسی, خرید قالب فلزی بتن, قیمت قالب سرستون, فروش قالب نیوجرسی, قیمت قالب ستون گرد, قالب نیوجرسی بتنی, طراحی قالب مدولار, قیمت قالب فلزی بتن تهران, قالب مدولار بتن, قالب مدولار ساختمان, قالب مدولار فلزی, داربست مدولار مثلث امگا, داربست مدولار چکشی چیست

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط