خرید داربست مدولار چکشی از فیدار فولاد

داربست مدولار چکشی

داربست مدولار چکشی یکی از بهترین و پرکاربردترین انواع داربست ها به شمار می آید که امروزه بسیاری از شرکت ها استفاده از آن را در اولویت های خود قرار داده اند. از مهمترین ویژگی های استفاده از این نوع داربست می توان به سهولت در حمل و نقل، وزن سبک، نصب و باز کردن بسیار راحت و بدون نیاز به آچار اشاره کرد.

داربست مدولار چکشی چیست

داربست یکی از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات در بسیاری از ساخت و ساز ها به شمار می آید که امروزه بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی انواع بسیار مختلفی از داربست ها را طراحی و تهیه کرده اند تا بتوانند از این طریق نیازهای موجود در جامعه را برطرف نمایند. یکی از مهمترین انواع داربست ها، داربست مدولار چکشی می باشد که این مدل از داربست با داشتن مهارهای افقی و پایه های قائم، در شکل ها و اندازه های بسیار مختلف طراحی شده اند. توجه داشته باشید که پیچ تنظیم داربست سبب شده است که بتوان به راحتی آن را برای هر ارتفاعی و اختلاف ترازی تنظیم نمود. همچنین می توان با کم و زیاد کردن فاصله بین پایه ها و کاهش میزان مهارها؛ بار قابل حمل را برای اینگونه داربست ها در ارتفاع بسیار بالا کاهش داد.

داربست مدولار چکشی

فیدار فولاد بزرگترین تولید کننده داربست چکشی

مزایای استفاده از داربست مدولار

همانطور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، داربست مدولار چکشی یکی از بهترین و به روز ترین انواع داربست ها به شمار می آید که با داشتن ویژگی ها و مزیت های بسیار شگفت انگیز خود توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جلب کرده است. از مهمترین مزیت های استفاده از این مدل داربست می توان به موارد زیر اشاره داشت:

–         داشتن وزن سبک و جابجایی بسیار آسان

–         سهولت برای نصب اجزای مختلف و نیاز نداشتن به یک فرد کاربلد در این زمینه

–         باربری بسیار زیاد در ارتفاعات بلند

–         مناسب برای استفاده در تاسیسات پالایشگاهی و نمای ساختمانی

–         قابلیت مهار بندی در ارتفاعات زیاد

–         راحتی در نصب و باز کردن آن بدون نیاز به آچار و آچار کشی

تصویر 2

 خرید داربست مدولار

اگر قصد کرایه یا خرید داربست مدولار چکشی را در پروژه های خود دارید، می توانید هم اکنون از وب سایت اینترنتی پیش روی خود اقدام به خرید نمایید. توجه داشته باشید که شرکت فیدار فولاد یکی از بهترین و باتجربه ترین شرکت ها در زمینه طراحی و فروش انواع داربست ها به شمار می آید و شما می توانید داربست مورد نظر خود را به راحتی از همین وب سایت تهیه نمایید. برای دریافت راهنمایی های لازم نیز می توانید با همکاران ما در تماس باشید و اطلاعات لازم را در این خصوص به دست آورید.

 

 

قالب فلزی سقف بتنی, داربست های مدولار, انواع قالب های فلزی بتن, مفصلی نیوجرسی, قالب فلزی برای بتن, ساخت قالب سرستون, قالب نیوجرسی, قالب فلزی ستون گرد, قالب بتنی نیوجرسی, قالب مدولار فروش, قالب فلزي بتن در كرج, قالب مدولار بتن ریزی, قالب های مدولار سقف, قالب های فلزی مدولار, داربست مدولار مثلثی, داربست مدولار چکشی, داربست مدولار قم

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط