شرکت فیدار فولاد تولید کننده انواع قالب های فولادی بتنی فلزی است. شما می توانید با کیفیت ترین قالب های بتن را از فیدار فولاد تهیه کنید.

خرید انواع قالب های فلزی از شرکت فیدار فولاد

امروزه خرید قالب های بتنی یکی از مهم ترین چیزهایی است که برای بتن ریزی شرکت ها باید آن را تهیه کنند. به همین منظور شرکت فیدار فولاد، اقدام به تولید انواع قالب های فلزی بتن با بهترین کیفیت نموده است و شما می توانید انواع قالب فلزی بتن را از این شرکت خریداری نمایید.

شرکت فیدار فولاد

شرکت مهندسی فیدار فولاد از سال 1382 با هدف طراحی و تولید انواع قالب فلزی برای بتن، کار خود را آغاز نمود. مجموعه فیدار فولاد از همان ابتدا با تکیه بر دانش عملی و تجربه افراد متخصص در این مجموعه، اقدام به ساخت قالب فلزی بتن نموده است که این قالب ها دارای بهترین کیفیت هستند و از استانداردهای لازم برخوردار هستند. فیدار فولاد علاوه بر تولید و خرید و فروش قالب فلزی بتن، انواع قطعات جانبی مورد نیاز و همچنین اتصالات مورد نیاز برای قالب بندی بتن را نیز تولید می نماید.

قالب فلزی بتن تولیدی توسط شرکت فیدار فولاد روزانه حدود 50 تن می باشد که سهم مهمی از تولید قالب های بتنی را در بر می گیرد. این مجموعه توانسته است در طی سالیان فعالیت خود، تقدیرنامه های مختلفی را از مراجع مختلف دریافت نماید که این امر گویای کیفیت این مجموعه و همچنین توان عملی و تجربی بسیار بالای کارکنان آن می باشد. امید است که فیدار فولاد بتواند خدمتگزار مردم این مرز و بوم باشد و بتواند بهترین تولیدات را به بازار عرضه نماید.

تصویر شماره 1

قالب های فلزی بتن

بتن یکی از مهمترین متریالی های مورد استفاده در ساخت و ساز می باشد. اما برای استفاده زا بتن، آن را باید داخل قالب هایی ریخت و استفاده کرد. در وقوع یکی از مهمترین قسمت ها و بیشترین متریال مورد استفاده در ساختمان ها، قالب بندی آن ساختمان است. این قالب ها به صورت موقت هستند و پس از استفاده، از ساختمان جدا می شوند. قالب های فلزی بتنی در انواع چوبی، فلزی و آجری موجود می باشد و بنابر کاربرد و هزینه پروژه از یکی از آنها استفاده می شود. به طور کلی قالب ها دارای تحمل فشار بالایی هستند و بتن پس از ریختن در داخل این قالب ها، خشک شده و شکل می گیرد.

تصویر شماره 2

قیمت قالب فلزی بتن ریزی

قیمت قالب فلزی بتن نو بر حسب اندازه و وزن آن تعیین می شود. در واقع برای اینکه قیمت قالب فلزی بتن مشخص شود، ابتدا باید وزن قالب را تعیین کرده و سپس قیمت آن مشخص می شود. هر جه قالب فلزی بتن ریزی سبک تر باشد، قیمت ارزان تری دارد. مصلا قالب های بتن ریزی چوبی هزینه ای کمتر از قالب های فلزی دارند. اما باید این نکته را به هنگام خرید قالب فلزی بتن در نظر داشته باشید که این نوع از قالب ها دارای دوام و ماندگاری بالاتری نسبت به قالب های چوبی هستند. همچنین تعداد دفعات بیشتری می توان از قالب های فلزی استفاده نمود و دارای توان مقاومتی خیلی بالاتری نسبت به دیگر انواع قالب های بتنی هستند.

تصویر شماره 3

انواع قالب های فلزی بتنی

قالب های فلزی دارای انواع مختلفی می باشند که از جمله آنها می توانن به قالب لبه 5، قالب لبه 6،قالب جدول، قالب تیرچه، قالب ستون دو تکه، قالب ستون چهار تکه و قالب گرد اشاره کرد که هر یک دارای کاربردهای خاصی هستند.  شرکت فیدار فولاد اقدام به فروش قالب های فلزی بتن در انواع مختلف نموده است و شما می توانید هر یک از این مدل ها را به راحتی و با کیفیتی بسیار بالا از این مجموعه تهیه نمایید.

تصویر شماره 4

خرید قالب فلزی بتن نو از شرکت فیدار فولاد

همانگونه که گفته شد شرکت فیدار فولاد به صورت تخصصی اقدام به ساخت قالب فلزی بتن در انواع مدل ها و اندازه ها می نماید. این قالب ها زیر نظر افراد متخصص مشغول در این مجموعه ساخته شده است و به صورت کاملا باکیفیت و استاندارد ساخته می شوند. مدیر عامل متعهد و دلسوز این مجموعه ناظر بر تولید همه مراحل ساخت قالب های فلزی می باشد و به همین علت قالب های فلزی این مجموعه بسیار با کیفیت و بادوام هستند. فروش قالب فلزی بتن بسیار ساده است و شما می توانید به راحتی از این مجموعه خرید نمایید. کارشناسان این شرکتپاسخگوی سوالات شما هستند و شما می توانید اطلاعاتی درباره نحوه خرید محصولات، لیست قیمت قالب فلزی بتن و … را از کارشناسان فروش بپرسید تا شما را بهتر راهنمایی کنند. قالب فلزی بتنی فیدار فولاد دارای قیمت بسیار مناسبی است و شما می توانید خریدی عالی، ارزان و با کیفیت داشته باشید.

قالب فلزی جدول بتنی , داربست های مدولار, لیست قیمت قالب فلزی بتن, قالب نیوجرسی مفصلی, قالب فلزی بتن ریزی,قالب فلزی بتنی, قالب سرستون, قیمت قالب نیوجرسی, فروش قالب ستون گرد, فروش قالب نیوجرسی بتنی, خرید و فروش قالب مدولار, قالب فلزی بتن تهران, فروش قالب بتن مدولار, قالب مدولار دیوار, قیمت قالب فلزی مدولار, داربست مدولار مثلثی, داربست مدولار چکشی, داربست مدولار قم

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط