جک سقفی

جک سقفی چیست؟ انواع مختلفی از سقف ها داریم .از متداولترین سقف های مورد استفاده میتوان به سقف های تیرچه بلوک ،سقف طاق ضربی ،سقف تیرچه کرمیت سقف کامپوزیت ،سقف دال بتنی ،سقف تیرودال وسقف پیش تنیده,سقف یوبوت و سقف وافل را می توان نام برد که از هریک نیز انواع مختلفی وجود دارد .

در امور مربوط به ساختمان سازی برحسب نیاز از این سقف ها استفاده می شود و بایستی سقف به طور موقت نگهداری شود یکی از روش های نگه داری سقف استفاده از جک سقفی است .

ابعاد جک سقفی

شرکت فنی مهندسی فیدار فولاد تولید کننده انواع جک های سقفی در ابعاد مختلف با توجه به نیاز سازندگان محترم می باشد که شامل : جک سقفی 3/5 متری ، جک سقفی 4 متری ، جک 4/5 متری و جک سقفی 5 متری می باشد. 

البته منظور از جک های فلزی ،تلسکوپی و شمع نیز همان جک سقفی می باشد .انواع مختلفی از جک های سقفی موجود است که متداول ترین انواع آن جک سقفی با صلیب ثابت ،جک های سقفی بدون صلیب و سرجک تی یا یو شکل می باشند که هرکدام دارای مدل های متفاوتی برحسب ارتفاع و وزن می باشند و انتخاب نوع مناسب با توجه به نیاز پروژه انجام می شود .

کیفیت جک سقفی

با توجه به اینکه امروزه ساخت و سازهای کلان در شهرهای توسعه یافته بسیار افزایش پیدا کرده است .بکارگیری لوازم ساختمانی با کیفیت بسیار بالا نیز مورد توجه ساختمان سازان قرار گرفته است. در این بین شرکت های تولید کننده این لوازم نیز در تلاش می باشند که بهترین لوازم ساختمانی را در اختیار مشتریان قرار دهند .

یکی از این شرکت های با تجربه و سابقه ی بالا شرکت فیدار فولاد می باشد .

شرکت فیدار فولاد به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین ارائه دهندگان انواع لوازم ساختمان سازی از جمله داربست های مثلثی ، قالب های فلزی و جک سقفی می باشد که سالهاست به دلیل ارائه محصولات با کیفیت و مطابق با علم روز دنیا مورد رضایت مشتریان عزیز بوده و این شرکت همچنین انواع لوازم ساختمانی را با قیمت های بسیار مناسب در انواع نو و دست دوم به مشتریان خود ارائه می دهد .

 

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط