تعریف سیستم قالب بتن و کاربرد آن چیست؟

سیستم قالب بتن از کنج های داخلی و خارجی و پانل های تخت تشکیل شده است. سیستم قالب بتن در دو نوع 1.قالب خم : خم کاری عبارت است از فرم دادن یک قطعه فلزی بین یک سنبه و ماتریس فرم داده شده به صورت کاملا دلخواه است.
2.قالب تسمه ای: هنگامی که در سیستم قالب بندی پیمانکار از قالب های سوراخ دار استفاده نمی کند برای اتصال میان دو پنل قالب از تنگ تسمه ای یا بولت تسمه ای استفاده می شود.
تصویر2
قالب ها بتن دارای عرض 10 cm  تا 5 cm  و دارای لبه ی5 cm و لبه 6 cm  می باشند.
از قالب های بتنی برای قالب بندی دیوارهای برشی دو طرفه استفاده می شود همچنین از لوله و سولجر برای مهار پشت بندی قالب ها استفاده می کنند و برای اتصال بتن از گوه یا پین استفاده می کنند.
با ترکیب پانل های مدولاو می توان فونداسیون انواع سازه های بتنی کنج های بیرونی و داخلی و پشت بندهای قالب های بتنی را به راحتی انجام داد. معمولا کنج ها برای اتصال دو قالب مدولاو یا قالب بتن عمود بر هم استفاده می شود. نکته ای که بسیار حائز همیت است این است که کیفیت و مقاومت این قالب ها تاثیر بسزایی در انجام عملیات خواهد داشت.
تصویر3
شرکت ما مفتخر است که در میان شرکت ارائه دهنده سیستم های قالب بتن جزو بهترین شرکت های ارائه دهنده سیستم های قالب بتن می باشد که با استفاده از فناوری نوین این سیستم قالب بتن را تولید و عرضه می کند و شرکت ما برای بالا بردن کیفیت سیستم قالب بتن از آلیاژهای مرغوب استفاده می کند.
شرکت ما علاوه بر تولید و ارائه ی محصولات با کیفیت و بادام(سیستم قالب بتن) که طول عمری طولانی هم دارند اجناس خود را نیز با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. با ما خاص بودن را تجربه کنید.
کلمات کلیدی: “سیستم قالب بتن” قالب بتن”قالب بندی “فونداسیون

 

 

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط