بررسی انواع قالب سرستون و خرید این محصول

انواع قالب سرستون توسط شرکت تولیدی فیدار فولاد تهیه می شود برای خرید این محصول هم به صورت عمده و هم به صورت خرده به طور مستقیم و بدون واسطه می توانید با ما در ارتباط باشید. زمانی که انواع قالب های سرستون را به طور مستقیم از شرکت تولیدی آن خریداری می کنید هم از کیفیت آن مطمئن خواهید بود و هم ان را به قیمت مناسبی خریداری خواهید کرد.

انواع قالب سرستون

در این بخش از مقاله سعی کرده ایم اطلاعاتی مفید در مورد انواع قالب سرستون و ویژگی های قالب سرستون در اختیار شما قرار دهیم. اگر خریدار این نوع محصولات هستید و یا به طریقی با این نوع محصولات سروکار دارید با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در مورد آنها کسب کنید. قالب های ستون و سرستون مختلفی در بازار موجود است که هرکدام از آنها با کیفیت متفاوت ساخته شده و در اختیار خریدار قرار گرفته است. به همین دلیل برای تهیه و خرید این محصولات باید از شرکت تولیدی که قصد خرید دارید مطمئن باشید. هرگز محصولات بی کیفیت در این زمینه را استفاده نکنید زیرا نه تنها کارایی بلند مدت نخواهند داشت بلکه کیفیت کار انجام شده با استفاده از آن ها نیز مطلوب نخواهد بود. قالب ستون مهمترین و اصلی ترین بخش یک سازه ی بتنی است. از آنجا که ستون های مقاوم می توانند استحکام ساختمان را در برابر حوادث گوناگون از جمله زلزله را ارتقا دهند و آسیب های جدی را مهار کنند به همین دلیل ضروری است در تهیه و خرید انواع قالب سرستون دقت لازم صورت گیرد.

تصویر 1

ساخت قالب سرستون

اجزای مختلفی برای ساخت انواع قالب سرستون دخیل است از جمله مهمترین جزئیات یک قالب سرستون می توان به:

 • آرماتور بندی
 • بتن ریزی
 • قالب بندی

اشاره کرد. در ساخت قالب ستون همواره توجه ویژه ای برای بالاترین قسمت ستون فراهم است. به همین دلیل قالب سر ستون به طور جداگانه مورد نگرش قرار می گیرد. با بهره مندی از انواع قالب سرستون با کیفیت به آسانی می توان مقاومت یک ساختمان را چندین برابر افزایش داد. قالب ستون برای اینکه بتواند نیروهای وارد شده بر ساختمان را به آسانی مهار کند باید حمایت لازم را از سرستون دریافت کند در اینجا قالب ستون و قالب سرستون به طور جداگانه باید مورد ارزیابی قرار گیرد. هر چه در ساخت قالب های سر ستون از تکنولوژی جدید و تجهیزات کاربردی استفاده شود در این صورت می توان از کیفیت محصول خریداری شده بیشتر مطمئن بود. شرکت تولیدی فیدار فولاد سعی کرده است با ارائه ی محصولات با کیفیت در این زمینه همواره رضایت مشتریان خود را کسب کند. نیروی های متخصص در این زمینه نقش بسیار مهمی در ساخت و تهیه ی قالب های باکیفیت داشته است.

تصویر 2

قالب سرستون

قالب سرستون می تواند فرم و شکل های مختلفی داشته باشد. به همین دلیل برای ساخت انواع قالب ها معمولا درخواست مشتری در نظر گرفته می شود. شما نیز می توانید با شرکت تولیدی فیدار فولاد در ارتباط باشید و محصول مورد نظر خود را متناسب با ویژگی های منحصر به فردی که می خواهید سفارش دهید و در کوتاهترین مدت زمان آن را دریافت کنید. فروش عمده ی انواع قالب سرستون نیز برای شما فراهم است. از اصلی ترین فرم های قالب سر ستون می توان به:

 • قالب سرستون محدب
 • قالب سرستون مقعر
 • قالب سر ستون پیمایشی

اشاره کرد.

تصویر 3

قالب بندی های سرستون

قالب بندی این محصولات نیز می تواند با توجه به شرایط مختلف در:

 • قالب فلزی ستون
 • قالب بتن پلاستیکی
 • قالب تخته بندی
 • قالب پلی وود

اجرا شود. معمولا افراد متخصص که در این زمینه فعالیت دارند می توانند به آسانی تصمیم مطلوبی در این زمینه بگیرند. ناگفته نماند هر چه در ساخت این محصولات دقت و تخصص بیشتری به کار رود در این صورت نتایج مفید بسیاری به دست خواهد آمد. از آن جا که قرار است استحکام ساختمان خود را با استفاده از این محصولات ارتقا دهید کیفیت را در اولویت خرید خود قرار دهید.

تصویر4

ویژگی انواع قالب سرستون

انواع قالب سرستون با توجه به کارایی شان دو ویژگی های منحصر به فردی را دارند. به عنوان مثال

 • سرستون قارچی تیپ A: جزو محبوب ترین نوع قالب ها بوده و در یک ابعاد مشخص و خاص تهیه می شود.
 • سرستون قارچی تیپ B: برای ساخت سرستون های قارچی معمولا ابعاد غیر استاندارد از سوی کاربر درخواست می شود به عنوان مثال ارتفاع شیب ستون و یا سایز مقطع زیرین قابل تغییر است
 • سر ستون تیپ C: این نوع سرستونها برای زمانی کارایی دارد که با پایه های مدور و یا بیضی شکل روبرو هستیم.

در حالت کلی نیاز موجود شما را قادر می سازد که انتخاب مطلوبی بین انواع قالب ها داشته باشید. شکل هندسی و سایز آن ها باید به گونه ای انتخاب شود که کارایی مطلوبی داشته باشد.

تصویر 5

قیمت قالب سرستون

قیمت انواع قالب سرستون می تواند با توجه به نوع آن و البته فرایندی که به ساخت ان منجر شده است متغیر باشد. این محصولات معمولا با توجه به کارایی و عملکردی که دارند قیمت معقولی را درخواست می کنند.

در نظر داشته باشید اگر فروشنده ای قیمت بسیار کمتر از قیمت استاندار به شما پیشنهاد دهد در این صوت به کیفیت محصول مشکوک باشید. ممکن نیست یک تولیدی هزینه های بسیاری برای ساخت انواع قالب سرستون  در نظر گیرد و از تجهیزات گوناگون و فناوری مدرن را به کار ببرد و محصول تولیدی را به قیمت ارزان به دست خریدار برساند تصور کنید شما صاحب یک شرکت تولیدی برای یک محصول خاص هستید آیا حاضر هستید از بهترین فناوری و تجهیزات برای ساخت محصول مورد نظر استفاده کنید و در آخر سر آن را به قیمت بسیار ارزان بفروشید؟ حتی اگر این را هم انجام دهید به دلیل سود ناکافی که به وجود خواهد آمد توانایی مدیریت شرکت تولیدی مد نظر را نخواهید داشت. به همین دلیل محصولات ارزان قیمت را خریداری نکنید.

با این حال شرکت تولیدی فیدار فولاد سعی کرده است برای اینکه شما را در حمایت کالای ایرانی تشویق کند به دنبال سودهای کلان نباشد. برای اطلاع کامل از قیمت انواع قالب های سر ستون به صفحه ی اصلی وب سایت فیدار فولاد مراجعه کنید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات محصول با ما تماس بگیرید.

تصویر 6

فروش قالب سرستون

فروش قالب سرستون هم به صورت عمد و هم به صورت خرده توسط شرکت تولیدی فیدار فولاد در اختیار شما است. زمانی که این محصول را به طور مستقیم و بدون در نظر گرفتن واسطه از شرکت تولیدی آن خریداری می کنید می توانید به طور قابل ملاحظه ای در هزینه های نهایی صرفه جوی کنید. البته فرصت های بی نظیری برای خرید این محصول به صورت عمده برای شما فراهم است.

افرادی که در تاسیسات ساختمانی فعالیت دارند به طور قابل ملاحظه با انواع قالب سرستون سروکار دارند آن ها تخصص لازم برای شناخت محصول با کیفیت را کسب کرده اند برای همین می توانید به آسانی نظر آن ها را در مورد خرید این محصول بپرسید.

از آنجا که مقاومت قالب های سرستون به طور مستقیم استحکام ساختمان مد نظر را تحت کنترل دارد به همین دلیل باید برای تهیه و ساخت آن ها دقت لازم انجام شود. اگر قصد سفارش قالبهای سر ستون ویژه ای با امکانات منحصر به فرد هستید می توانید با ما در تماس بوده و قالب دلخواه خود را سفارش دهید.

قالب های سرستونی معمولا در ابعاد تحتانی و فوقانی مختلفی نیز به صورت آماده در دسترس شما است. برای مشاهده ی لیست کامل و البته مشخصات این محصولات با مراجعه به وب سایت فیدار فولاد اطلاعات مفیدی را کسب خواهید کرد. در صورت داشتن هرگونه سوال تردید نکنید با شماره های موجود با ما در ارتباط باشید. هدف ما آن است که شما را در خرید خود یاری کرده و یک محصول مناسب را برای شما ارسال کنیم.

تصویر 7

قالب سرستون سیمانی

قالب سرستون سیمانی از جمله محبوب ترین نوع قالب های سرستون است از آنجا که استحکام بالایی دارد. شرکت تولیدی فیدار فولاد از تولید کنندگان اصلی قالب سرستون سیمانی است. برای ثبت سفارش و اطلاع بیشتر در مورد مشخصات این نوع محصولات می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

تصویر 8

خرید انواع قالب سرستون

برای خرید انواع قالب سرستون همانطور که در قسمت بالا اشاره شد محصولات مختلفی در بازار است که برخی از آن ها توسط تولید کنندگان معتبر تهیه می شود و متاسفانه برخی از آنها توسط افراد سودجو تحت عنوان محصول با کیفیت در اختیار خریدار قرار می گیرد از آنجا که از این واژه به طور جدی در فروش این نوع محصولات استفاده می شود هزینه های گزافی نیز برای آن ها پیشنهاد می شود و چون خریدار فرصت ارزیابی در نگاه اول به هنگام خرید ندارد امکان کلاهبرداری بسیار افزایش یافته است به ویژه در خرید های آنلاین از هر فروشنده انواع قالب سرستون باید توجه و دقت بیشتری صورت گیرد. شرکت تولیدی فیدار فولاد با سابقه ی طولانی در تولید انواع قالب های به کار رفته در سازه های بتنی توانسته است با کسب رضایت شما عزیزان در خدمت شما باشد. ما افتخار آن را داریم که در همه ی این سال ها محصولات با کیفیت را به دست شما  برسانیم و شما را در رسیدن به اهداف خود یاری کنیم. برای خرید و سفارش قالب سرستون هم اکنون با شماره های موجود بر روی صفحه ی اصلی وب سایتمان با ما در تماس باشید.

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط