آیا جک سقفی دست‌دوم را می­توان باکیفیت در نظر گرفت؟

جک سقفی یکی از وسایلی است که در صنعت ساختمان‌سازی، کاربرد بسیار زیادی داشته و از آن بسیار استفاده می­کنند.
البته کاربرد اصلی جک سقفی این است که از سقف­های تازه ایجادشده، شامل سقف­های بتنی، یونولیت و … نگه­داری می­کند.
درواقع چون این نوع سقف­ها، تازه ساخته‌شده‌اند، نیازمند این هستند که به‌صورت موقت نگه‌داری شوند لذا برای این کار از جک سقفی در انواع آکبند یا دست‌دوم استفاده می­شود تا وظیفه نگه­داری را انجام دهند.
جک سقفی دارای نام­های دیگری هم است که در بین ساختمان‌سازان شناخته شده و از آن­ها استفاده می­شود که شامل: جک فلزی، جک تلسکوپی و …

این جک­ها در حالت معمول دارای سه نوع ارتفاع 4، 4/5 و 5 متری هستند. البته یکی از مهم­ترین ویژگی­هایی که جک سقفی دارد این است که می­توان ارتفاع را در آن تنظیم کرد. درواقع شما زمانی که جک سقفی را خریداری کردید بنا به ارتفاعی که از آن لازم دارید می­توانید آن را تنظیم نمایید.
با توجه به اینکه در کلان‌شهرها امروزه ساخت‌وسازها، رشد روزافزون دارند لذا استفاده از لوازم ساختمانی باکیفیت یکی از دغدغه­های مهم ساختمان‌سازان هست.
شرکت ما یکی از انواع شرکت­های بسیار معتبر در زمینه محصولات ساختمانی باکیفیت و مقاوم است.
شرکت ما سالیان زیادی است که در این زمینه فعالیت می­کند و همواره جایگاه خوبی را در بین مشتریان خود به‌واسطه تولید محصولات باکیفیتی ازجمله قالب بتن، قالب فلزی، داربست مثلثی و … داشته است.
برای به دست آوردن انواع جک سقفی در دو نوع آکبند و دست‌دوم و با اندازه­های مختلف، می­توانید به شرکت ما مراجعه نمایید.
توجه به این نکته بسیار مهم است که محصولات دست‌دوم شرکت نیز باکیفیت بوده و بسیار بادوام هست و از این لحاظ کاملاً تضمین‌شده هست.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط