استفاده از قالب بتنی نیوجرسی به دلیل مزایایی که دارد، در حال افزایش است. عمده استفاده از محصول بتنی قالب بتنی نیوجرسی، در جاده ها و کاهش تصادفات میباشد

آشنایی با قالب بتنی نیوجرسی و موارد کاربرد آن

 

امروزه استفاده از قالب بتنی نیوجرسی برای کاهش خسارات ناشی از تصادفات جاده ای به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل در این مطلب به معرفی و بررسی بیشتر نیوجرسی های بتنی و قالب های مورد نیاز برای تولید آنها پرداخته ایم.

انواع قالب های نیوجرسی

قالب های نیوجرسی، با توجه به نوع ساخت و مواد اولیه ای که برای تولید آنها مورد استفاده قرار می گیرد به 3 دسته زیر تقسیم بندی می شوند:

قالب نیوجرسی بتنی، نیوجرسی پلاستیکی و نیوجرسی بتنی و میلگرد

علاوه بر این دسته بندی دیگری نیز برای قالب های بتنی نیوجرسی وجود دارد که این دسته بندی ها بر اساس اتصال نیوجرسی ها انجام شده است. قالب های نیوجرسی  با اتصال مفصل، قالب های اتصال زبانه، قالب های اتصال کام و قالب های بدون اتصال از جمله دسته بندی هایی است که برای قالب های نیوجرسی در نظر گرفته شده است. از بین انواع قالب های نیوجرسی گفته شده، در این مطلب قصد داریم به معرفی و بررسی بیشتر، قالب بتنی نیوجرسی بپردازیم.

(تصویر 1) 

آشنایی بیشتر با قالب بتنی نیوجرسی

نیوجرسی های بتنی، قطعاتی هستند که از آنها برای افزایش ایمنی در جاده ها استفاده می شود به گونه ای که خودروها در زمان برخورد با این نیوجرسی های بتنی، کمترین میزان خسارت را خواهند داد. اما شاید برای شما سوال باشد که نیوجرسی های بتنی چگونه ساخته می شوند؟

در پاسخ باید بگوییم برای ساخت این قطعات از قالب بتنی نیوجرسی استفاده می شود. شرکت هایی در زمینه تولید نیوجرسی های بتنی فعالیت می کنند، از قالب های مخصوص و پیش ساخته و با ابعاد و اندازه های مشخصی استفاده می کنند تا بتوانند نیوجرسی های یک شکل و یک اندازه ای را تولید نمایند.

همانطور که از عنوان نیوجرسی بتنی مشخص است، بتن، بیشترین ماده اولیه ای می باشد که در تولید آن مورد استفاده قرار می گیرد. اما این ماده تنها برای تولید نیوجرسی ها کافی نمی باشد و علاوه بر آن و به به منظور افزایش استحکام و مقاومت بتن ها از میلگرد نیز استفاده می شود.

از موارد کاربرد این قطعه می توان به استفاده از آن برای جداسازی مسیر جاده ها، استفاده از آن در کنار جاده ها و برای افزایش ایمنی عابرین پیاده، استفاده به عنوان سیل بند، هدایت کردن مسیر آب رودخانه ها و جلوگیری از انتشار آتش سوزی در جنگل ها اشاره کرد.

(تصویر 2)

فروش قالب نیوجرسی بتنی

خوشبختانه امروزه شرکت های زیادی وجود دارند که اقدام به تولید و فروش انواع نیوجرسی های بتنی می کنند و آنها را در ابعاد و اندازه های گوناگون و با قیمت های متنوعی به دست مشتریان خود می رساند. از میان این شرکت ها می توان به فیدار فولاد اشاره کرد که محصولات خود را با بالاترین کیفیت به بازار عرضه می کند. لازم به ذکر است که مهمترین دلیل در تنوع قیمت نیوجرسی های بتنی، تنوع در نوع و کیفیت متریال های است که برای تولید نیوجرسی ها مورد نیاز می باشد.

 

 

پخش عمده قالب فلزی بتن, فروش داربست مدولار, فروش قالب های فلزی بتن, مفصل قالب نیوجرسی, قالب فلزی بتن تولید, فروش قالب سرستون, ساخت قالب نیوجرسی, قالب ستون گرد, قالب نیوجرسی بتنی , ساخت قالب مدولار, قالب فلزی بتن کرج, قالب مدولار بتن ریزی, قالب های مدولار سقف, قالب های فلزی مدولار, داربست مدولار مثلثی, داربست مدولار چکشی, داربست مدولار قم

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط