شرکت فیدار فولار، یک شرکت فعال در حوزه ساخت و ساز است که به دلیل موارد کاربرد زیاد انواع قالب سرستون، اقدام به تولید انواع قالب سرستون کرده است.

آشنایی با انواع قالب سرستون و موارد مصرف آنها

 

شرکت فیدار فولاد، شرکتی فعال در حوزه ساخت و ساز می باشد که موفق شده است انواع قالب سرستون را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت ها تولید کند. در همین راستا در این مقاله تلاش کرده ایم تا به بررسی بیشتر انواع قالب سرستون و هدف از ساخت آنها بپردازیم و اطلاعات کامل تری را در اختیار شما بگذاریم.

قالب سرستون چیست و هدف از ساخت قالب سرستون چیست؟

امروزه در صنعت ساخت و ساز شرکت های زیادی به وجود آمده اند تا لوازم و قطعات مورد نیاز پروژه های ساختمانی و عمرانی را با بهترین کیفیت تولید کنند تا بتوانند موفق به جذب مشتریان بیشتر شوند. شرکت فیدار فولاد، یکی از بهترین شرکت های فعال در این حوزه می باشد که با بهره گیری از افراد متخصص در تلاش است تا بهترین و ارزنده ترین خدمات را به مشتریان خود عرضه کند. ساخت انواع قالب سرستون، یک نمونه از خدماتی است که توسط این شرکت ارائه می شود. حال شاید برای شما جای سوال باشد که اصلا از سرستون ها چه استفاده ای می شود که اکنون نیاز به ساخت قالب آن وجود دارد؟

در پاسخ باید بگوییم که در بیشتر پروژه های ساخت و ساز ممکن است که سقف سازه ها با استفاده از تیر و دال ساخته شود. در چنین مواقعی و به دلایل گوناگون برای افزایش میزان باربری در قسمت بالای ستون ها و همچنین کاهش مقطع آنها از سرستون استفاده می شود. از این رو برای ساخت این سرستون ها، نیاز به قالب وجود دارد که منجر به تولید منظم و با اشکال هندسی مشخص شود. برای ساخت انواع سرستون ها، شرکت های زیادی اقدام به تولید و فروش قالب سرستون در ابعاد و اندازه ها و انواع گوناگون، مانند قالب سرستون سیمانی کرده اند.

(تصویر 1)

انواع قالب سرستون را بهتر بشناسید؟

قالب های سرستون تیپ A، قالب های سرستون تیپ B و قالب های سرستون تیپ C از انواع قالب های سرستونی هستند که امروزه در دسترس می باشند که هر کدام از آنها برای اهداف خاصی تولید و مورد استفاده قرار می گیرند.

(تصویر 2)

قیمت قالب سرستون به چه صورت می باشد؟

همانطور که می دانید که اکثر شرکت های تولید کننده، محصولات تولید شده با کیفیت مشابه تولید نمی کنند و هر کدام از آنها سیاست های مدیریتی خاص خود را دارند. در این بین شرکت فیدار فولاد، یک نمونه از شرکت های برتر تولید کننده انواع قالب سرستون می باشد که در تولید قالب های خود، تلاش می کند تا از بهترین و مرغوب ترین متریال ها استفاده کند.

از آنجایی که متریال و مواد اولیه مورد استفاده در ساخت قالب سرستون در شرکت های گوناگون متفاوت است، قیمت تمام شده آنها نیز با یکدیگر فرق دارد.

 

 

قالب فلزی جدول بتنی , داربست های مدولار, لیست قیمت قالب فلزی بتن, قالب نیوجرسی مفصلی, قالب فلزی بتن ریزی,قالب فلزی بتنی, قالب سرستون, قیمت قالب نیوجرسی, فروش قالب ستون گرد, فروش قالب نیوجرسی بتنی, خرید و فروش قالب مدولار, قالب فلزی بتن تهران, فروش قالب بتن مدولار, قالب مدولار دیوار, قیمت قالب فلزی مدولار, داربست مدولار مثلثی, داربست مدولار چکشی, داربست مدولار قم

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط